Culinary Innovation Studio | WIEDZA I DOŚWIADCZENIE W JEDNYM MIEJSCU
232
post-template-default,single,single-post,postid-232,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE W JEDNYM MIEJSCU

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE W JEDNYM MIEJSCU

Z taką myślą stworzyliśmy CULINARY INNOVATION STUDIO; miejsce dla profesjonalistów, amatorów dobrego smaku i pasjonatów.

Culinary Innovation Studio powstało w oparciu o przekonanie, że dobry smak broni się sam, a tym, którzy chcą się go nauczyć, wystarczą chęci, miłość do gotowania i miejsce, gdzie kulinarny talent ma możliwość rozwoju.

Obserwując i rozmawiając z naszymi klientami, gośćmi organizowanych w różnych miejscach w Polsce warsztatów i pokazów gotowania, dostrzegliśmy, że potrzebne jest miejsce, w którym mogliby spróbować swoich kulinarnych sił i rozwijać swoją pasję do gotowania. Miejsca, w którym wiedzę teoretyczną mogliby zamienić w praktykę, a czasem po prostu dobrze się bawić, podczas wspólnego gotowania, w gronie bliskich osób.

Połączyliśmy te pomysły, wspólny entuzjazm, pasję dzielenia się fachową wiedzą i miłość do gotowania… Tak powstało nasze – Culinary Innovation Studio – czyli profesjonalnie przygotowane zaplecze wraz z kompleksową infrastrukturą, wyposażeniem i zespołem ludzi, którzy wiedzą jak swoją wiedzę przekazać!