Culinary Innovation Studio | O nas
440
page-template-default,page,page-id-440,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O nas

Historia zobowiązuje, a szczególnie taka ponad 170-letnia! A taką tradycją i doświadczeniem może śmiało pochwalić się Firma Develey – obecnie najbardziej liczący się producent musztard i sosów delikatesowych zimnych. Choć Develey Polska to trochę młodsza marka, to wystarczyła zaledwie dekada i firma zdobyła renomę i pozycję.

 

Jeśli do tego dorzucimy priorytety typu: najwyższa jakość, innowacyjność, poziom satysfakcji klientów i wysokie standardy – to właściwie odpowiedź rodzi się sama – chcieliśmy więcej dla Was, więcej wspólnie z Wami! Stąd pomysł na kulinarne studio – miejsce z elastycznym podejściem do odwiedzającego je Klienta, w dobrej lokalizacji i co najważniejsze – z pomysłem na jakość, czerpaną z najlepszych wzorców. Znaczenie czy odwiedzają nas profesjonaliści czy amatorzy miało być drugorzędne, dlatego że poziom i jakość w obydwu przypadkach mają być równie wysokie!
W myśli misji, która przyświeca Develey – potrzeby Klientów to centrum starań i odpowiedź na nowe wyzwania, które nam rzucają. Takim wyzwaniem miało być Culinary Innovation Studio, z jednej strony symbol uznanej marki, wsparty wiedzą i doświadczeniem najlepszych, z drugiej nowość, której najważniejszym celem jest połączyć umiejętności specjalistów i miłość pasjonatów do kulinarnych eksperymentów.

Opierając się na tradycji, doświadczeniu, sugestiach naszych Gości i Klientów oraz na własnym przekonaniu, że właśnie takiego miejsca wielu z Was oczekuje stworzyliśmy nowoczesne, w pełni wyposażone i otwarte studio kulinarne! Pomysłów na spotkania nie zabraknie nam na kolejne 170 lat, chęci do pracy i współpracy… również! Pozostaje nam tylko liczyć na to, że i Wy dopiszecie i z przyjemnością wesprzecie nasz pomysł, dorzucając własne sugestie i zaangażowanie w organizowane warsztaty, kursy gotowania czy szkolenia!

Mamy nadzieję, że Culinary Innovation Studio nie będzie musiało czekać dekady, by zasłużyć na Wasze zaufanie i stać się miejscem dobrego smaku dla amatorów i pasjonatów. Przybywajcie i wraz z naszymi specjalistami przekonujcie innych, że gotowanie, tak jak podróżowanie, nie może się znudzić!

Wam, Drodzy Goście i sobie, życzymy smacznego i merytorycznego startu! Oddajemy w Wasze ręce miejsce, w którym poczujecie się jak we własnej kuchni… no może odrobinę lepiej wyposażonej!

Zapraszamy!