Culinary Innovation Studio | Nasi partnerzy
389
page-template-default,page,page-id-389,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Nasi partnerzy

Firma powstała w Niemczech, w 1845 r. Obecnie, znana w kilku krajach Europy i jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i delikatesowych sosów zimnych. Develey łączy globalność z regionalnością, a produkty tej marki są synonimem najwyższej jakości. Dziś grupa Develey, to największy producent musztardy w Europie.

Marka o zasięgu globalnym. Znana praktycznie na całym świecie i wymawiana niemal w każdym języku. Potęgę marki TABASCO® zbudował od podstaw jeden człowiek, McIlhenny, a ostre sosy stały się jednymi z najważniejszych narodowych produktów Stanów Zjednoczonych i równie świetnie wpisały się w inne kuchnie narodowe. Od 2011 roku wyłącznym przedstawicielem produktów firmy MclLhenny Co. jest Develey Polska.

Firma Kikkoman powstała w roku 1630 w miejscowości Noda w Japonii. Dziś to światowy lider w produkcji i dystrybucji sosu sojowego, którego szczególne właściwości i pełnię smaku doceniają jego pasjonaci w ponad 100 krajach świata. Naturalnie warzony sos sojowy swym smakiem i aromatem wzbogaca kuchnie wielu krajów – od kuchni śródziemnomorskiej przez skandynawską po kuchnie Azji i Ameryki. Od 1997 r. w holenderskiej miejscowości Sappemeer uruchomiono produkcję w nowej i jak dotąd jedynej w Europie fabryce.

Jeden z wiodących na świecie producentów, sprzedawców i dystrybutorów wysokiej jakości świeżych owoców i warzyw, a także napojów, soków owocowych, orzeźwiających deserów. Od 1892 roku konsumenci identyfikują tę markę jako gwarancję zdrowych produktów najwyższej jakości.

Założona w 1649 roku firma Fiskars jest najstarszym przedsiębiorstwem w Finlandii. To czołowy dostawca dóbr konsumenckich dla domu, ogrodu czy rekreacji na świeżym powietrzu. W 1832 roku firma uruchomiła pierwszy zakład produkcji sztućców, poszerzając ofertę produktów o widelce i nożyce, które wkrótce zdobyły popularność na całym świecie. Produkty tej marki charakteryzuje funkcjonalność i nowoczesny design.

Firma Mutti została założona niedaleko Parmy – w samym sercu regionu, w którym wiedza na temat hodowli pomidorów zakorzeniona jest głęboko w tradycji i przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wszystkie nasze produkty powstają z jednego, podstawowego składnika: idealnie dojrzałego warzywa najwyższej jakości.